Tek Bölümlük Oyun Oyunu Tam Çözümü - Oynamak İçin Tıkla
Aşama 1 : Ok tuşlarını kullanarak ortadaki yuvarlağa bas, açılan kapıdan çık.

Aşama 2 : Yine aynısını yapacaksın ama dikkat tuşların yönü değişmiş :)

Aşama 3 : Ortadaki yuvarlağa basmadan alttan geçip çıkışa ulaş.

Aşama 4 : Fareyle nereye tıklarsan fil oraya gidiyor, sen doğruca çıkışa tıkla.

Aşama 5 : Yerçekiminin etkisine dikkat et.

Aşama 6 : Ortada hızı azalıyor iyi bir zamanlamayla çıkışa ulaşabilirsin.

Aşama 15 : Sayfayı yenile, yani ya F5 tuşuna basıp ya da 'Yenile' (refresh) tuşuna basıp oyun sayfasını yeniden aç.

Aşama 27 : Ana menü butonuna tıklayıp ama menüye dön, Facebook arkadaşım ol butonuna tıkla, tekrar oyuna devam edince kapı açılmış olacak :)

----------------------------
Yön tuşlarını kullanarak butona bas ve açılan kapıdan boruya gir. Hep dosdoğru olmaz: geri yön tuşu ile ileri gider ileri yön tuşu ile geri gider ve böyle butona basıp boruya girin. Yapmadan önce biraz düşün: kapı zaten açık sen direk boruya gir butona basarsan kapı kapanır. Alternatif kontrol düzeni:farenin sol tuşu ile direk boruya tıkla. Serbest düşme hareketi: yön tuşları ile hareket ettir fakat biraz yükseğe zıplar. Zıp zıplayan: fil sürekli zıplar sen butona basıp çık. Solgun görünüş: dikenlere basınca zıplarsın butona bas ve çık. Kaçınılmaz son: düştüğün yerin rengine bas öteki renge basarsan ölürsün ve butona basıp çık. Ok kontrolü: farenin oku ile fil i hareket ettir sola tıklayınca zıplar ve butona basıp çık. Sert rüzgarlar burada: hep ileri tuşuna basıp zıpla daha ileri gidersin sonra butona basıp çık. İade yok geri dönüş yok:ok tuşları ile gir ama asla geri gitmez butona basıp çık. Alçak duruş: hep ileri doğru git ve hiç durma. Sol sağ marş:sol ve sağ ok tuşlarına teker teker bas o kendi gidecek. Mucizevi bir adam: sadece 1 kere zıplayabilirsin direk butonun olduğu yere zıpla. Yenileme zamanı: F5 e basınca oyun yine başlayacak sen devam at e bas kapı açılmış olacak. Vurmaya devam et: butona 5 kere ardarda bas ve kapı açılınca çık. Hiçbir şey için üzülme: yine ok tuşlarını kullan ve butona basıp çık. Cesaretini kaybetme: çıkışın üstünde dikenlerin yanında boşluk var oraya gidin kareler kaybolacak ve sizde aşağı inince boruya hemen girin. Kekeleyerek: yavaş gideceksin ve yine ok tuşlarını kullan. Hafızan yerinde mi: ekran beyaz olunca hafızanı kullanıp butona basıp çık. Yer çekimine inat:bir renkte havaya kalkarsın bir renkte ise yerde kalırsın sonra butona basıp çık. Aptalca hareketler: butona basıp üstten git dümdüz gidersen düşer ölürsün. Klavyenin merkezi: T harfi ile zıplar H harfi ile ileri F harfi ile geri gidersiniz butona basıp çıkın. BÜYÜKHARF:CapsLock tuşuna basınca kapı açılıyor girip çıkın. Dokun hisset anla: kapı kendi kendine açılıyor sen kapının önünde bekle açılınca hemen gir. Yoksa o mu:butona basmadan kapıya git ve kapıdan geç kapıdan görünmez gibi geçiyorsun ve sonra çık. Oyunkuzusu. com: ana menüye dönüp facebook arkadaşım ol a tıkla sonra oyuna gir kapı açılmış olacak ve çık. Ekranın büyük olduğu bölüm: normal yine ok tuşlarını kullanarak butona basıp çık. Dükkan kapanıyor: butona basıp kapı kapanmadan hemen çık. Endişeye mahal yok:sen gittikçe ekran kararacak geri gidince yine aydınlanacak ve sen hafızanı kullanarak yine butonun olduğu yerde butona bas ve kapıdan çık. OH BEEEE Oyun bitti. (Celal Satılmış)


OYUN GEMİSİ OYUNLAR - 11 ARALıK 2023 PAZARTESI - Oyun Skor - Oyunlar

Türkiye'nin en güzel oyun sitesi OyunGemisi.net sizler için en güzel oyunları özenle seçip en kolay ve en hızlı şekilde oynayabileceğiniz hale getiriyor. OyunGemisi'nde
oynadığınız oyunlar bu oyunları hazırlayan oyun yapımcılarına aittir. Oyun Gemisi en güzel oyunların bir arada toplandığı ücretsiz süper bir oyun sitesidir.

Oyun Gemisi Anında Açılan Web Sayfası Teknolojisi kullanır. 173

İletişim